Çit Hasırları

Çit Hasırları

Çit hasırlar endüstriyel çalışma sahalarında başarım gösterme gücü, estetik açıdan mimari tasarımların zenginleşmesini sağlamak ve değişik ortamlarda kullanmak için esnekliği olan çok yönlü bir üründür. Çit hasırları düzenli olarak dolap girişlerine, tesis ekranlarına, korkuluk dolgularına ve tabelalara dahil olabildiğinden dolayı her tasarım için ergonomiktir.

Deha Metal Çit Hasırlarının Özellikleri

Çit Hasırlar ticari ve tarımsal sahalarda faydalanabilen ürünlerdir. Çok yönlü olmasından dolayı güvenlik sağlamak amacıyla da kullanılabilmektedir. Çit hasırlar sağladığı avantajlar ile ön planda olan bir ürün familyasıdır. Işık ve rüzgar çit hasırların içinden geçebilir lakin büyük ve fiziksel olan ögelerin ilgili sahaya erişmesine engel olurlar. Çit hasırları ölçüleri şahsa özel olarak dizayn edilebilir. Ayrıca ağırlıkları da gereksinimlerinize bağlı biçimde özel olarak farklılık gösterebilmektedir. Müşterilerin istediği renge göre boyanabilir.

Nervürlü ve düz çubuk kullanılarak imal edilebileceği gibi galvanizle de kaplanabilir. Çit hasırları dış alanlarda kullanılabilen özel ürün niteliğindedir. Galvanizli çelik, cam, delilik metal ve alüminyum şeklinde olabilir. Bilinen özellikleri ve sunduğu avantajlarından dolayı popülerdir. Kullanım amacınıza uygun olarak çit hasırı ürünlerinin biçimlerine kendinizce karar verdikten sonra Deha Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Deha Metal yalnızca gereksinimlerinizi karşılayacak bir biçimde imalat gerçekleştirir.

Çit hasırları kullanıldıkları alana güvenlik sağlamanın yanı sıra gözetleme avantajı da takdim eder. Çit hasırlarının yüksek çekme dayanımı özelliğine sahiptir. Oldukça elastik olduklarından dolayı birçok mekanda kullanım tercihidir. Mimari yapılara uyum sağlamasının nedeni estetik görünümüdür. Deha Metal tüm bu nitelikleri barındırabilen, kalitesi oldukça yüksek çit hasırları imal eder.

Deha Metal Çit Hasırlarının Kullanım Sahaları

Güvenlik elde etmek amacıyla kullanılan ürünlerin en başındadır.

Bahçelik işleri en çok faydalanıldığı alanlardan biridir.

Bilhassa tren yolları, otoyollar gibi endüstriyel alanlarda yaygın bir şekilde kullanılır.

Güvenlik adına oluşturulmuş istinat duvarlarında yaygın olarak kullanılır.

İzinsiz girişleri engellemek amacıyla bahçe, balkon ya da konutlarda kullanılır.

Genel olarak spor sahaları, site, fabrika, yol, köprü, bahçe, okul gibi alanları emniyet altına almak adına çit hasırlar kullanılır.

Deha Metal Farkıyla Çit Hasırları

Hafif özelliklere sahip olan bu ürün kurulum esnasında kesmeyi ve tutmayı kolay hale getirir. Çit hasırlarda sahip olduğu geniş ürün çeşitliliği ile Deha Metal olarak alıcılarımızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, en ergonomik ürünleri takdim ediyoruz. Çit hasırları ölçüleri ile geniş bir çeşitlilik de çözüm takdim eden Deha Metal olarak bu alandaki öncü firmalardan biriyiz.

Çit hasırları niteliği ile büyük bir topluluğu hitap eden Deha Metal, çit hasırları plaka ve çit hasırları türleri ile bağlı bulunduğu sektör içerisinde ışık saçmaktadır. Çit hasırların birim fiyat opsiyonları da tercih edeceğiniz ürünün nitelikleri dikkate alınarak farklılık taşımaktadır. Deha Metal’i tercih ederek sizler de gereksinimlerinize yönelik profesyonel çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Deha Metal Olarak Hizmet Anlayışımız

Hasırlarda çit hasırları da dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesi.

Güven, hız ve kalite odaklı hizmet yaklaşımımız ile çit hasırları tedarik hizmeti.

Tüm projeler için elverişli, nitelikli ve dayanıklı yapıya sahip çit hasırı üretimi.

En uygun fiyatlandırma içerisinde rekabetçi fiyat politikasının baz alınması.

Çit hasırları üretim evresinde gereken tüm kalite kontrol basamaklarına tam uyarlılık.

Deha Metal Olarak Fiyat Politikamız

Deha Metal tarafınca imal edilen çit hasırları standart boyuttadır. Standart dışı çit hasırı gereksinimi duyduğunuz takdirde wwww.dehametal.com üzerinden veya bizi arayarak özel üretim için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deha Metal projelerinize elverişli olarak güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmeti sizlere sunacaktır.