Gözyaşı Desenli Saclar

Gözyaşı Desenli Saclar

Deha metal olarak orta vadede amacımız ulusal ve uluslararası pazarda, mal ve hizmetlerin kalitesinden yana olan ve ekip çalışmasını destekleyen katılımcı ve ortak yönetime sahiptir. Lider şirketler arasında yerini almaktır.

Amacımız

Üstlendiğimiz misyon gereği kararlı bir şekilde hareket edeceğimizi gösterirken, vizyonumuz gelecekteki mevcut konumumuzdan daha iyi bir pozisyon almaktır. Ülkemiz geniş bir rekabet ortamıyla karşı karşıyadır ve Deha Metal bir dünya şirketi olma yönünde olarak kaliteli ürünleriyle, Türkiye’nin lider şirketi, satış, pazardaki ürünlerin kalitesiyle birlikte tüm çalışanların katılımıyla sürekli gelişim ve iyileştirme ile mantıksal hale getirebiliriz.

Teknolojinin gücünü kullanarak rekabet gücümüzü artırmak ve ticari gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri düzenli olarak uygulamaktır. Tüm bunların yanı sıra size uygun fiyatlar sunmaktayız. Fabrikamızda kalınlıkları 1.5 mm’den 16 mm’ye, genişlik 1000 mm’den 1500 mm’ye kadar göz yaşı desenli sac üretilmektedir.

Genellikle iç pazarda kullanılan elmas desen levhaların yerini yabancı pazarlarda yırtık desen levhalar aldığı için, şirketimiz Türkiye’de ve bu ürün grubunu oluşturan üretici durumundadır ve Deha Metalde bu iki model grubunun üretimi yapılmaktadır.

Kullanım Amacı

Taban yüzeyinde kullanılan çelik plaka zamanla kaymasını önlemek için, haddelenmiş siyah çelik levha ile sürtünme direncini arttırır ve yüzeyde oluşan kabartma şekli nedeniyle çevresel risk faktörlerini yuvarlayarak ortadan kaldırır . Tabakanın yüzeyinin, açık alanlarda ıslanma ve buğulanma gibi işe yaramaz hale gelmesi, desenli levhaların kullanılmasını gerektirir.

Farkımız

Farklı genişlik ve kalınlıklarda göz yaşı desenli sac üretilmektedir. Markamız, gözyaşı desenli saclar üretiminde sunduğu çeşitlilik ile rakiplerimiz arasında ki farkı yaratıyor. Gözyaşı desenli levhalar birçok farklı alanda yaygın olarak kullanıldığından, firmamız gereksinimleri karşılamaya odaklanmış durumda yapmaktadır.

Gözyaşı desenli sac ürünler için % 100 zamanında teslimat garantisi, gözyaşı desenli sac ürünler için rekabetçi fiyat politikası, ürün kalitesinin sürekliliğinin sağlanması, yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet sunumu, gözyaşı desenli çeşitli sac ürünleri sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Deha Metal Gözyaşı Desenli Sac ürünleri

Gözyaşı desenleri olan sac ürünleri için bizi güvenle seçebilirsiniz. Size sunduğumuz hizmeti basit bir satış olarak görmüyoruz. Ortak olarak yaptığımız her satışa bakarak uzun vadeli çalışmalara odaklanıyoruz. Tüm ürün gereksinimlerini karşılamaya çalışırız.

Ürünlerimiz her zaman endüstri standartlarına uygundur. Gözyaşı desenli sac üretimi konusunda uzman olan firmamız, gözyaşı desenli sac fabrikası olarak da hizmet vermektedir. Gözyaşı desenli en kaliteli sac ürünleri almanızı sağlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin her zaman istedikleri ürünleri almasını sağlamaktır.

Gözyaşı Desenli Sac Ağırlık Tablosu

Deha metal olarak sürekli gelişim odaklı bir yaklaşım izlemekteyiz. Ekibimiz sektördeki yeni gelişmeleri takip etmekte ve yeniliklere hazırlanmaktadır. Gözyaşı desenli sac metal ürünler için bizi tercih ederseniz, size zamanında teslimat garantisi veriyoruz ve yüksek kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Ağırlık sayfası ağırlık tablosunda herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler var.

Gözyaşı sac desenlerinin yaprak boyutları, projelerinizin özelliklerine göre özel olarak değerlendirilir. Taban yüzeyinde kullanılan malzemelerin özellikleri sayesinde gözyaşı desenli levhalar daha fazla sürtünme sağlar ve kaymayı önler. Bu tür malzemelere ihtiyaç duyulan herhangi bir alanda gözyaşı plakalarını görmek mümkündür. Gözyaşı tabakalarının en sık kullanıldığı alan yangın merdivenleri ve yürüyüş yollarıdır.

Gözyaşı desenli sac ürünleri ağır endüstriyel alanlarda, rampalarda ve makinelerde kullanılır. Gözyaşı desen levhaları, su ile temas ettiğinde bile çok kaygan olmadıklarından gemi kaldırımları ve binaların yangın merdiven bölümü zeminlerinde kullanılır. Gözyaşı panelleri, ulaşım endüstrisinde kamyonlarda, rampalarda, depolarda ve merdivenlerde kullanılır. Dekoratif göründüğünden, döşeme veya dış cephelerde gözyaşı desenli saclar görmek mümkündür.