Npu Profiller

Npu Profiller

Endüstriyel ve yapısal amaçlar adına spesiyal olarak biçimlendirilen ve kullanıldığı inşada ciddi metanet sağlayan ürünlere NPU profil denir. NPU profiller demir çeşidi olmasının yanı sıra demir açılımı profil demir olarak da tanımlanır. NPU profiller ağır taşıt onarımları, makineler ve binalar için kullanılabilmektedir. Bilhassa bu ürünler üretilirken yapısında paslanmaz çelik gereçler olduğu hatırlanmalıdır. Ayrıca sıcak haddeleme metoduyla hazırlanan bu ürünlerin alüminyum şekilleri pencere ve cam çerçevelerde tercih edilebilir.

Birden fazla sahada yararlanılan NPU profil genel olarak binaların ve çelik yapıların iç bölümünde yer alan demir türleridir. Yedek ve yapı sektöründeki yaşanan evolüsyonlardan dolayı NPU profillere olan gereksinim daha da artırmıştır. NPU demirleri yedek parça ve yapı sektöründe hem iş gücünü azaltmak hem de kaliteyi artırmak adına üretilmiştir. NPU profiller, sağlam ve kaliteli ürünler olduğu için ilgi görmektedir. Deha Metal olarak bu konudaki üretim süreçlerimizi başarılı bir biçimde sürdürüyoruz ve talep edilen boyutlarda üretim yapmaya devam ediyoruz.

Deha Metal olarak NPU Profillerimizin Kullanım Sahası

Bu demirlerin kullanım sahası gün geçtikçe artış göstermektedir. Çok katlı binalardan ziyade az katlı bina ve iş yerlerinin yapımında tercih edilmektedir. Genel olarak tamirat, üretim ve bütün yapı ile alakalı uygulamalar adına tercih edilir. NPU profiller, U veya C biçiminde üretilir. NPU profil kullanım sahaları şu şekildedir;

  • Kamyon yatakları
  • Tarım aletleri
  • Römorklar
  • Nakliye takımları
  • Endüstriyel sahalar olarak sıralanabilir.

Çalışma tasarılarınız için Deha Metal ile irtibat kurarak ayrıntılı bir şekilde destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. İlk olarak dikey veya yatay çalışma tasarılarında U ya da C biçiminde kullanım yapıldığı takdirde yüksek oranda dayanıklılık sağlanabilir. Lakin aynı süreç içerisinde kaynak işlemlerinin de yapılması gerekir. Ürünlere gerçekleştirilen kaynaklar sayesinde kesilme ve biçimlendirme süreci kolaylaşır.

Oldukça dayanıklı olan bu profiller doğal olarak birçok kesim tarafından kullanımı devam etmektedir. Bilhassa inşaat ve sanayi kesimlerinde tercih edilen NPU demir profilleri otomotivden beyaz eşyaya kadar büyük bir çeşitlilik içerisinde kullanılmaktadır. Ayrıca yapıların dayanıklılığını artırmak amacıyla da tercih edilmektedir. Üretimi farklı ebatlarda yapılmaktadır. Fakat ebatlar konusunda taleplerinizi bizimle paylaşarak size özel de tasarımlar da gerçekleştirebiliriz. Hangi ebatların hangi sahalarda kullanımının uygun olup olmadığını öğrenmek adına da Deha Metal ile iletişim kurmanız önem teşkil eder.

NPU profil, inşaat sektörünün temel ürünleri arasında olmakla beraber deniz iskelelerinde de tercih edilmektedir. Hem oldukça mobilyada hem de ağır ekipmanların üretiminde faydalanılır. Nakliye ve Römork araçlarının dayanıklılığı artırmak adına kullanıldığı da bir gerçektir.

Deha Metal Farkıyla NPU Profiller

Deha Metal farkıyla sipariş edeceğiniz NPU profil türleri en çok yüksek dayanıklılık niteliğiyle ilgi odağı olmaktadır. Ayrıca profillerin biçimi her çeşit sahaya elverişli olabilecek şekilde dizayn edilmiştir. U biçiminde olan bu profillerin farklı ağırlık ve ebat opsiyonu da mevcuttur. NPU profil hem dış etmenlerden kaynaklanabilecek zararlara hem de baskıya mukabil direnç göstermektedir. Sahip olduğu bu nitelikler sayesinde inşaat sektörünün vazgeçilmez gereçlerinden biri olmuştur.

Deha Metal olarak malzemelerin ölçüleri tercih edilen alandaki gereksinimler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Kullanılan malzemeler, NPU profile alttan, üstten veya yandan gelebilecek darbelere mukabil sağlamlık kazandırır. Her sektörde biçim ve dayanıklılık niteliğiyle ön planda olan bu profiller Deha Metal farkıyla değerli alıcılarımıza takdim edilmektedir.

Deha Metal NPU Profil Fiyatları

NPU profil fiyatları farklılık göstermektedir. Bu konu ile alakalı web sitemiz www.dehametal.com üzerinden güncel bilgiler edinebilir veya bizim arayabilirsiniz.