Rulo Dilme Kesim

Rulo dilme kesim işlemleri ile ilgili ağırlık, genişlik, çap, ya da kullanıcıların istedikleri malzeme kalitesine göre tasarlama mümkündür. Özellikle de kesim rulo dilme işlemleri ile ilgili belirli genişlikleri de bulunan rulo halde bulunan sac ürününün açılması sureti ile belirli aralıklarla dairesel hareketlerin yapılması ve daha dar bantlar haline sarılması işlemlerine Rulo dilme kesim denir.

Rulo bekletme turnikeleri genel itibariyle hat bölümünün yakın tarafında rulonun iletilmesini sağlar ve rulonun yükleme zamanının azalmasına aracılık eder.

Zemin şeklinde bulunan rulo yükleme işlemleri ile ilgili araçların hazırda bekletilmesi kanalından ya da vinç aracılığı ile alınması ve hızlı bir şekilde rulo açıcı merdanelerine transfer edilmesi sağlanır.

Rulo Açma Uygulamaları

Rulo açıcı ürünler, rulonun belirli bir değerlendirme aşamasında açılacak ürününün ucunun beslenmesini sağlar. Motor gücü ile dönen üst baskı merdaneleri ise saç ürününün kontrolsüz bir şekilde açılmasını engeller.

Deha metal firmasının müşterileri aracılığı ile talep edilen kalite ve boyutlarda bulunan malzemelerin imalatı ve uygun fiyatlarla saclar ile ilgili uzman olan personeli aracılığı ile talep edilen ölçülerde en hassas bir şekilde oluşturmaktadır.

Rulo dilim kesim işlemleri esnasında periyodik aralıklar ile uzman ekip tarafından kontroller sağlanır. Kontrol işlemleri ve bölme işlemlerinden hemen sonra son kontrollerin yapılması ve çemberleme usulü ile ambar ambalajlama işlemlerine geçiş sürecine geçilen rulo dilme kesim işlemleri ile ilgili yapılan toplantılar ve sevkiyat ile ilgili depolama olanaklarının da muhafaza edilerek etiketlenme sağlanır. Bu sayede rulo saclar, kullanıcıların taraflarına sevk edilmeye hazır hale gelmiş olacaktır. Rulo ile ilgili dilme yapılması ile elde edilecek ürünler genel itibarıyla dekorasyon, otomotiv, mobilya, elektronik eşya ve elektrik firmalarında pek çok farklı alanlarda kullanım alanı bulmaktadır.

Çelik dilimleme aksamlarından geçen ürünlerin genel itibariyle istenilen ebatlarda, ağırlıklarda ve boyutlarda kesilebilmesi de mümkün olmaktadır. Bu rulo sacların taşınması ile ilgili kolay olan ürünler ve çizilmelere karşı dayanıklı olabilmeleri amacıyla ambalajlanarak kullanıcılara ve müşterilere gönderilir.

Deha Metal Müşterini Meraklarının Giderilmesi

Kullanıcılar, rulo dilme kesim işlemleri ile ilgili merak ettikleri ya da kafalarına takılan herhangi bir durum olması söz konusu olduğunda iletişim kanalları üzerinden bilgi alışverişinde bulunulabilirler.

İletişim Ve Tedarik İşlemleri

Bireysel ya da kurumsal açıdan faaliyet gösteren müşterilerin işlemleri ile ilgili istek ve taleplerinin olması ya da sipariş verebilmeleri amacıyla yapmaları gereken şey, oluşturulmuş elektronik posta adreslerinden ya da web sitelerinden ya da 7 gün 24 saat boyunca iletişim kanallarından irtibata geçip bütün dilek, istek, şikayet ve siparişlerini iletebilirler.