KURUMSAL

Deha Metal Kurumsal

DEHA Group, ülkemiz Demir/Çelik sektörüne hizmet vermek amacıyla, Tuzla bölgesinde tedarik ve imalat merkezi olarak kurulmuş olup, 20 yılı aşkın iş tecrübesi ve sektör deneyimi ile genis ürün yelpazesini değerli sanayicilerimiz ve imalatçılarımıza sunmaktadır.

Toplamda 4.000 m² Üretim Tesisimiz Tuzla Deri Sanayi de olup, Makine parkurumuzda Sac Lazer Makinası, Boru-Profil Lazer Makinesi, Abkant Büküm Makinesi, Açılı Giyotin Makas Makinesi ve Tam Otomatik Şerit Testere Makinesi bulunmaktadır.

Ürün yelpazemizde, Boru- Profil, Sac (Siyah, DKP, HRP, Baklavalı, Galvaniz, Paslanmaz, Alüminyum ve Hardox), NPI, NPU, HEA, HEB, IPE, Eşitkenar Köşebent, Lama, Kare, İnşaat Demiri, Çelik hasır, soğuk çekim veya sıcak haddelenmiş çelik çubuklar, Otomat Çelikleri, Transmisyon Milleri, Karbon Çelikleri (ck45, s355 vs.) Islah Çelikleri ve Takım Çelikleri bulunmaktadır.

Yine aynı lokasyonda perakende stok depomuz da bulunmaktadır. Kendi araçlarımız ile minimum miktar gözetmeksizin, kesimli veya tam boy olarak tarafınıza malzeme tedarik hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Ayrıca bünyemizde çelik konstrüksiyon imalatı, uygulaması ve kaynaklı imalatlarla birlikte projelendirme süreçleri uygulanmaktadır.

Başlıca hedefi katma değer yaratan ürünler sunmak olan firmamız, uzman teknik ekibi ve tecrübeli yönetim kadrosu ile insana yatırımı her daim ilk sırada tutmakta olup, sürdürülebilir kalkınmaya öncelik vermektedir.

.

Misyon

Demir çelik sektöründe kaliteli üretim, ekonomik çözümler, hızlı ve esnek servis ile geniş çerçevede kullanıcıların tüm demir çelik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet vermektir.

Vizyon

Kurumların en değerli kaynaklarının yetişmiş insan gücü ve insana verdiği değer olduğunu hedef edinerek, ülkemiz ve dünya demir çelik sektörüne , çevreci, yenilikçi ve çok çeşitli ürünleri sunmaktır.

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZI İNDİR