Özel Boy Üretim

Çelik, yapısı itibarıyla çok kullanışlı bir malzemedir. Profiller, çeliğin birçok türünü bünyesinde barındırmaktadır. Bununla beraber profiller kullanım sahalarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu türlerden biri olan özel üretim profiller, standart profillere nazaran biraz daha farklı yapısı bulunmaktadır.

Özel üretim profilleri standart profillerden farklı kılan temel özellik ise; temel bölümlerinin biçimlendirilebilir olmasıdır. Aslında uygulanan metot şudur; standart profillere çeşitli biçimler verilip, özel üretim profiller elde edilmektedir.

Deha Metal Olarak Özel Üretim Profillerin Kullanım Sahaları

Özel üretim profiller, sahip olduğu avantajdan ötürü pek çok sektör tarafınca kullanılmaktadır. Temel bölümlerine uygulanabilen biçimlendirme işleminden dolayı kullanım yönünün yelpazesi mevcuttur. Özel üretim profiller, mobilya sektörü tarafınca sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünlere biçim vermek için faydalanılan özel boy üretim profiller, gereksinimlere bağlı olarak pek çok boyut ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Bu şekilde özel üretim profillerin sıklıkla tercih edildiği mobilya sektörü haricinde mimarlık sektörü de bulunmaktadır.

Mimari projeler üzerinde hem özel tasarım elde etmek hem de elde dilen özel tasarımı desteklemek adına özel üretim profillerden yararlanılır. Ayrıca özel üretim profillerinin bir diğer kullanım sahası ise demir ve çelik endüstrisidir. Standart profillere form verilerek elde edilen özel üretim profiller, sahip olduğu yapısından dolayı büyük yapıların inşası sırasında sıklıkla tercih edilir. Kullanım sahasının bir diğer grubu ise otomotiv sektörüdür. Özel üretim profillerinin bu sahada da kullanımı oldukça popüler bir hâl almıştır.

Özel Üretim Profillerinde Deha Metal Farkı

Deha Metal olarak özel üretim profilleri üretiminde yüksek kalite standartları göz önüne bulundurularak üretim gerçekleştirildiğinden ötürü ürünlerimiz uzun ömürlü garanti kapsamı içerisindedir. Üretimlerimiz güvenilir hizmet politikası ile yapılmaktadır. Deha Metal olarak ürünlerimizin nitelik ve dayanıklılık açısından verdiği garantinin destekçisiyiz.

Küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm projeler adına tasarladığımız özel üretim profiller, ergonomik fiyat avantajları sayesinde hizmetinize takdim edilmektedir. Özel üretim profillerinin üretiminde gelişmiş rulo biçimlendirme metotlarından yararlanılır. Özel üretim profillerinden çelik çeşitlerine dek pek çok nitelikli ürünü bünyemizde bulundurmaktayız. Her sektörün gereksinimine yönelik ürün tedarik edilmektedir.

Deha Metal olarak Fiyat Politikamız

Özel üretim profil fiyatları sizin için imalat gerçekleştiren fabrikalar tarafınca farklı biçimlerde sunulabilir. Fiyatlandırma politikamız ürünlerimizin teknik özelliklerine ve sizin gereksinimlerinize bağlı olarak farklılık göstermektedir. Birçok sektör içerisinde büyük bir gereksinim haline gelen profillere kaliteli, uygun ve güvenilir fiyatlar ile erişmek adına Deha Metal’i tercih edebilirsiniz.

Deha Metal olarak her türlü demir ve çelik ürünleri için özel boy üretim ve boy şartlı üretim gerçekleştirilmektedir. Çalışmalarını zaman odaklı sergileyen ve spesiyal üretimler gerçekleştiren Deha Metal ile www.dehametal.com üzerinden iletişime geçerek, istediğiniz soru, düşünce, görüş, öneri ya da taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.